Adiatek - Profesjonalne zmywarki do posadzek
Zmywarki do posadzek
Nowości
Promocje
Do pobrania
Zmywarki Adiatek
Wypróbuj!

Adiatek to najlepszy włoski producent innowacyjnych zmywarek do czyszczenia posadzek w pomieszczeniach użyteczności publicznej i produkcyjnej, zarówno zmywarek elektrycznych jak i bateryjnych. Skontaktuj się z nami a dobierzemy indywidualnie maszynę jakiej potrzebujesz!
O firmie

Firma ERFOLG z siedzibą w Szczecinie działa na polskim rynku od 1998 roku. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych urządzeń do sprzątania i środków czyszczących. Nasze doświadczenie i kilkuletnia obecność na rynku pozwoliły nam na wybranie najlepszych i najbardziej funkcjonalnych urządzeń czyszczących produkowanych przez światowych liderów tej branży. Jesteśmy bezpośrednim importerem znanych europejskich producentów maszyn czyszczących.

Od momentu powstania do chwili obecnej obserwowany jest stały rozwój firmy. Rosnące zapotrzebowanie na urządzenia do mechanizacji mycia, czyszczenia i sprzątania dały istotny impuls do znacznego rozszerzenia naszej oferty handlowej o odkurzacze przemysłowe, zmywarki, zamiatarki, szorowarki, polerki i wiele innych urządzeń, służących utrzymywaniu czystości. Szeroki zakres naszej oferty pozwala klientowi na wybór właściwego sprzętu.

Zapraszamy do obejrzenia naszej całej oferty www.erfolg.pl.

Z nami zawsze czysto!Zmywarka
do posadzek Adiatek
Bateryjna bez trakcji
Zmywarka
do posadzek Adiatek
Elektryczna
Zmywarka
do posadzek Adiatek
Bateryjna samojezdna
Zmywarka
Samojezdna
Zmywarka Adiatek z siedzeniem dla operatora, zasilana bateryjnie.
Autoryzowany importer
Erfolg Maszyny czyszczące
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Adiatek.pl 2024
Wykonanie: logic-system.pl